Краматорськ. Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ № 32 - ДНЗ)

Семінари, конференції, педради

21 березня в Краматорському НВК (ЗОШ №32) пройшов семінар шкільних бібліотекарів міста. Тема семінару «Можливості сучасної української дитячої літератури в розвитку пізнавальних, дозвільних і комутативних потреб учнів».
     Методист МУО Клюкіна Л.М. провела теоретичний модуль, на якому обговорювались проблеми та досягнення в сучасній дитячій літературі. Продовжували семінар відкриті уроки та заходи. На урок в 3-А клас (учитель Дрига М.П.), завітала директор видавничого центру «Майстер-десант» (м. Київ) Наталія Веселицька з презентацією своєї книги «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Діти та бібліотекарі поринули в світ казки, де панує доброта та тепло взаємин жителів цієї країни.
       У 4-А класі (учитель Хомига А.І., бібліотекар Горгуль Т.Б.) пройшов урок, присвячений класику сучасної дитячої літератури Всеволоду Нестайку. Його твір «В Країні Сонячних зайчиків» нікого не залишив байдужими ні дітей, ні дорослих, бо знайомить читачів з одвічними моральними цінностями: любов’ю, почуттям обов’язку, дружбою.
      Урок у 7-А класі (учитель української мови та літератури Миронова Г.І., провідний бібліотекар філії №6 міської бібліотеки Яковенко О.О.) був  присвячений нашому земляку, поету В.Стусу. Присутні змогли познайомитися з життєвим і творчим шляхом В.Стуса, подивитися презентацію, послухати його вірші, які вчать нас   ніколи не йти на компроміс із совістю.
      Для бібліотекарів міста була проведена презентація книг В.А. Бабкіна - директора НВК, члена Національного союзу краєзнавців України, Кавалера ордена Олександра Невського, володаря знака «Громадське визнання», звання «Кращий краєзнавець 2011 року», автора 8 краєзнавчих книг.
      Фінальним акордом семінару стала екскурсія в шкільний музей «Нормандія-Неман», яку провели учні школи під керівництвом учителів Шепелевої Т.Я. та Миронова Ю.О.

урок1урок 2

12 декабря 2012 года в нашем Краматорском учебно-воспитательном комплексе прошло заседание городского методического объединения учителей физической культуры.
На заседании были представлены творческие проекты:
- «Прошлое и настоящее краматорского футбола» по материалам книги В.А.Бабкина «Краматорский футбол» руководитель группы учитель физической культуры Ю.Миронов
- мини- проект «В здоровом теле- здоровый дух» (создание спортивной площадки на базе НВК)-победитель конкурса проектов местного развития , проводимый Донецким областным советом к 80- летию Донецкой области в 2012 году, создатель проекта Ю.Миронов.
Г.Н. Золтухин провел открытый урок по футболу в 7 классе. Почетным гостем заседания был президент ФК «Авангард» А.Большаков. В подарок воспитанники НВК получили футбольные мячи.