Краматорськ. Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ № 32 - ДНЗ)

Нормативні документи

Школи мають використовувати лише рекомендовані збірники ДПА

У Міносвіти повідомили, що при проведенні державної підсумкової атестації мають використовуватися лише збірники завдань ТОВ "Центр навчально-методичної літератури"

З відповідною вимогою до регіональних управлінь освіти звернувся директор Інституту інноваційних технологій Олександр Удод.

У своєму листі директор інституту звертає увагу регіональних департаментів та управлінь освіти на те, що легітимними для використання під час проведення державної підсумкової атестації з відповідних навчальних предметів є збірники завдань, які мають захисні голограми з логотипом "Центр навчально-методичної літератури" та гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" наданий згідно наказу від 25.01.2013 № 55.

"Вся інша продукція вважається контрафактною і не відповідає вимогам щодо проведення зазначеного заходу", - зазначає директор ІІТЗО.

Він також нагадав, що для практичного використання в загальноосвітніх навчальних закладах, регіональні управління освіти і науки безкоштовно отримають збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури", для проведення атестації з української мови.

Зокрема міністерство безкоштовно надасть "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" та "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас".

Варто зазначити, що чиновники Міністерства освіти з року в рік не наважуються змінити схему інформаційного забезпечення проведення підсумкової атестації школярів та перевести її в електронну форму.

Цього року учні, батьки та вчителі шкіл мають отримати можливість безкоштовного користування електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації не пізніше 1 квітня.

Переглянути перелік збірників, форми проведення підсумкової атестації, переліки білетів для проведення ДПА в усній формі, а також ознайомитися з іншими особливостями проведення ДПА у початковій, основній та старший школі, можна у розділі Державна підсумкова атестація 2013 року.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 14.1/10-369 від 13 лютого 2013 року

Про збірники завдань для державної
підсумкової атестації у 2012/2013 навчальному році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 19.11.2012 № 1295 "Про форми, зміст і підготовку до проведення у 2012/2013 навчальному році державної підсумкової атестації учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти", від 25.01.2013 № 55 "Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації" та відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.02.2013 № 1/9-92 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році" до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій буде безкоштовно надіслано для практичного використання в загальноосвітніх навчальних закладах збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури":

1. "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л. І., Христенок В. Ф., Сидоренко О. М., Мацько О.М.).

2. "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас" (укл. Шелехова Г. Т., Новосьолова В. І., Ярмолюк А. В.).

Звертаємо Вашу увагу на те, що легітимними для використання під час проведення державної підсумкової атестації з відповідних навчальних предметів є збірники завдань, які мають захисні голограми з логотипом "Центр навчально-методичної літератури" та гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" наданий згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.01.2013 № 55 "Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації". Вся інша продукція вважається контрафактною і не відповідає вимогам щодо проведення зазначеного заходу.

Інформуємо також, що разом із вищезазначеними збірниками завдань до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій будуть надіслані акти прийому-передачі збірників завдань від ТОВ "Центр навчально-методичної літератури", які необхідно оформити та один примірник відправити поштою за адресою: 03124, м. Київ, вул. Радищева, 10/14, а/с № 36.

Директор       О.А. Удод

Нормативні документи ДПА 2013 року

Нормативно-правова база державної підсумкової атестації (ДПА) учнів шкіл, що проводиться у 2013 році

Чинна нормативна база, що регулює проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти в 2013 році: